Splněný slib

Kategorie: ZV report

Vítejte na nových stránkách ZO OSŽ Slovácko.

Když jsem před časem dělal rozhovor pro Obzor, prohlásil jsem, že se při pohledu na nové oficiální stránky OSŽ, za ty naše pomalu začínám stydět a slibuju, že do roka a do dne udělám nové, redakce diplomaticky toto prohlášení poněkud přeformulovala a já jim to pochopitelně nemám za zlé. Nicméně jsem začal podnikat kroky ke splnění veřejného slibu a po pár týdnech vznikly tyto rekonstruované. Pak jsem jenom čekal na splnění příslibu mého kamaráda na doplnění kolekce fotografií v úvodním slajdu (nehezký výraz, za který se Akademii českých vět omlouvám). Bohužel čas plyne a po jaru přišlo nehorázné léto a nádherný podzim a stále nic. Jak praví Kamka: " Teho času není..." Snáď budou zimní ilustrace a pak je rád umístím.

A co je na stránkách nového? Po období, kdy jsme částečně s informacemi suplovali oficiální stránky ústředí a někdy distribuovali informace zaměstnavatelů se chceme vrátit k regionu, ve kterém máme členy, a tak až na horké výjímky zde najdete jen naše místní záležitosti, ke kterým se nedostanete na www.osz.org .  Navíc stránky už byly hodně košatě rozvětvené a dieta jim snad prospěje. Po těch několika letech provozu máme přehled, co vás nejvíc zajímá a co zde hledáte. Sekce Volný čas je nejčastěji aktualizovaná a také nejvíce čtená část webu a snažím se, aby akce, které již proběhly následující den zmizely do hlubin archívu.

S P.B. ještě musíme probrat, jak naložíme s fotogalerií, neboť i ta zabírá značný prostor a začíná být (aspoň pro mě) nepřehledná. Samozřejmě očekávám i návrhy a nápady od členů a návštěvníků webu, adresy jsou v Kontaktech.

Další kroky budu směrovat k řešení přístupu do neveřejné části webu. Je potřeba vytvořit znovu přihlašovací údaje všech členů (bohužel neumím překlopit databázi do současné verze), a navíc už značná část z vás hesla prostě zapomněla.

Zobrazeno: 4392