Den železnice Veselsko 2023

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: pátek 8. září 2023 19:07 Napsal admin

Gdyž sa chcú lidé dobréj vúle spolem zejít a pobavit sa, dycky sa najde místo, čas aj dúvod, aby sa to mohlo uskutečnit. No a my sa zejít chceme, dobrú vúlu máme a máme k temu aj dobrý dúvod. Ten spojuje nás fšeckých, kerým záleží na tem, aby ten železný oř, fčil a aj v rokoch budúcích, dál cválal po prériách našéj rodnéj hrudy. A je jedno, esti teho ořa podkúváš, dáváš mu nažrat, vypúšťáš z ohrady a lebo sedíš v jeho sedle. Fšeckým nám záleží na tem, aby byl koníček spokojený a pro jeho spokojenost zme fšecí také potřební. Aj gdyž nekeré pomazané hlavy na to majú iný názor zaváňajúcí Chocholúškem . . .
Moji milí, dovolte nám fčil pozvat vás, keří sa každý deň staráte o to, aby to na téj štrece fungovalo, ménem naší ZO Slovácko a aj ménem naších chlebodárců ČD a.s., ČD Cargo a.s., SŽ s.o., DPOV a Arriva vlaky na posezení (ležat sa nebude), pojezení, popití, pozpívání aj potancování u příležitosti oslav dňa, kerý sa zve

Deň železnice

Ale fčil už k věci. Letos zme vybrali stejnú lokalitu, protože nám to tam prostě pasuje a líbí sa nám tam. Aspoň podle vaších ohlasú. A tož zaséj v sáli restaurace Liďák ve Znorovách (pro ty, co nerozumijú, tož Lidový dům ve Vnorovech). Začátek bude v pátek 27. 10. 2023 ofiko od 18.30 hod., ale možete dojít klidně aj dřív. K tanci a poslechu zahrajú zaséj Medizóni, rautík bude také a aj tombola. Doprava na akcičku aj z akcičky je individuální, do Veselí je to kúštěk . . .
Zúčastnit sa budú moct enom přihlášení. Proto sa nám hlaste na ZV (972 635 435, 35 437, mailem či osobně) najpozdější do 20. 10. 2023. No a gdo nám přispěje aj neco do tombole, teho budeme chválit na věky věkú amen . . .

S pozdravem: „Na Liďáku pobačujme, dobrú vúlu spolem mějme . . .“
 

Zobrazeno: 22