Jeseníky 2023

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: pondělí 14. srpen 2023 10:54 Napsal admin

Léto už sa přehúplo do téj chladnější polovičky

a pomáličky sa to stáčá k podzimku. Ale aj podzim má svoje osobité čaro. Zvlášť ma horách. A tož bylo by škoda sa tam nezajét podívat na tú podzimní nádheru. Proto pro vás chystá naša ZO OSŽ Veselí n. M. – Slovácko, v holportě s našíma zaměstnavatelskýma parťákama ČD a.s., ČD Cargo a.s., SŽ s.o., DPOV a Arriva vlaky indi vindi zájezd do podzimního rája zvaného

Jeseníky

Šak víte, do Jeseníkú jezdíme sice každý rok, ale na jedném místě už zme byli tolikrát, že už si tam tykáme aj s veverkama. Tož to chce nejakú změnu. A tú zme letos udělali. Namísto pod Praděd pojedeme letos do Ramzovéj. Konkrétně do hotela Andromeda.
Oproti temu, kde zme byli ubytovaní po minulé roky, tož toto je sjízdné bez problémů vlakem, busem či autem a nemosíte sa štrachat s báglama navrch pěšky. A néni ani potřeba organizovaného přesunu z Veselí. Šak nejste malé děcka a tož tam trefíte. Hotel je potem kúsek od nádraží.
No a gdyž už su u teho hotela, tož neco k němu. Fšecky pokoje sú vybavené BTV, SAT, WI – FI, WC aj postelama . . . Sú tam 2 až 4 postelové pokoje a pro fajnšmekrú 2 apartmány. Pro tých, co sa rádi čvachtajú a potijú, je tam sauna až z Finska a aj welness, či jak temu povidajú. Tož taká tá bečka, gde sa hónijú bublinky a sem tam negdo přidá aj pár svojích a potem sú z teho sirnaté lázně. Je tam aj venkovní bazén, ale nevím, nevím, esti si negdo trúfne. Ale majú tam aj pošťávárnu kol, gdyby si chtěl negdo vyjét třeba na Praděd.

No a fčil to hlavní. Akcička sa uskuteční v dňoch 4. až 6. 10. 2023. Cena za osobu bude 850 Kč. V ceně je ubytování 2 noci a polopenza. Program si uděláte každý svúj. Hlaste sa nám na ZV ve Veselí (972 635 435, 35 437, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) najpozdější do 1. 9. 2023. Preferujeme přihlášky mailem. Ale POZOR, v hotelu je enom 50 míst, tož čím dřív, tým lepší. Ináč by na vás nemoselo zbyt místo.

S pozdravem: „Chceš podzimní romantiku? Jeď s nama do Jeseníkú . . .“
 

Zobrazeno: 102