Den železnice Veselsko 2021

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: pátek 8. říjen 2021 12:48 Napsal admin

ODLOŽENO

Gdyž sa chcú lidé dobréj vúle spolem zejít a pobavit sa,
dycky sa najde místo, čas aj dúvod, aby sa to mohlo uskutečnit. No a my sa zejít chceme, dobrú vúlu máme a máme k temu aj dobrý dúvod. Ten spojuje nás fšeckých, kerým záleží na tem, aby ten železný oř, fčil a aj v rokoch budúcích, dál cválal po prériách našéj rodnéj hrudy. A je jedno, esti teho ořa podkúváš, dáváš mu nažrat, vypúšťáš z ohrady a lebo sedíš v jeho sedle. Fšeckým nám záleží na tem, aby byl koníček spokojený a pro jeho spokojenost zme fšecí také potřební.
Moji milí, dovolte nám fčil pozvat vás, keří sa každý deň staráte o to, aby to na téj štrece fungovalo, ménem naší ZO Slovácko a aj ménem naších chlebodárců ČD a.s., ČD Cargo a.s., SŽ s.o., DPOV a Arriva vlaky na posezení (ležat sa nebude), pojezení, popití, pozpívání aj potancování u příležitosti oslav dňa, kerý sa zve

Deň železnice

Lóni zme túto akcičku, při najlepší vúli, uspořádat nemohli. Šak víte co sa dělo. Letos do teho ideme na vlastní nebezpečí s tým, že sa to može eště zvrtnút a snáď nás nebudete proklínat, gdyby sa to nakonec nemohlo uskutečnit.

Ale fčil už k věci. Letos zme vybrali inú lokalitu, ať poznáte zaséj neco nového. A sice sál restaurace Liďák ve Znorovách (pro ty, co nerozumijú, tož Lidový dům ve Vnorovech). Začátek bude ve štvrtek 4. 11. 2021 ofiko od 19.00 hod., ale možete dojít klidně aj dřív. K tanci a poslechu zahrajú zaséj Madisóni, rautík bude také a aj tombola. Změna oproti ostatním rokom je, že dom sa budete moset dopravit sami. Autobus zme letos neobjednávali, do Veselí je to kúštěk.
Zúčastnit sa budú moct enom přihlášení. Proto sa nám hlaste na ZV (972 635 435, 35 437, mailem či osobně) najpozdější do 25. 10. A veznite si sebú každý nejaké to anticovidové potvrzéní, ať mňa potem za to nepopotahujú . . .

S pozdravem: „Letos parta nádražákú pobaví sa na Liďáku . . .“

 

 


 

Zobrazeno: 84