Jeseníky 2021

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: úterý 24. srpen 2021 16:23 Napsal admin

Léto už polehúčky předává vládu podzimu a to v našém případě znamená, že sa, tak jak už tradičně, pojedeme nechat očarovat čarem nádhery podzimních hor. Tož a vy, keří ste to už zažili, a nás ste potěšili tým, že ste na to pěli celkem chválu, sa určitě necháte rádi očarovat znova. A gdo tam eště nebyl, snáď sa mu tam bude také líbit. Proto zme sa rozhodli túto akcičku zopakovat aj letos. Myslím tým naša ZO OSŽ ŽST Veselí n. Mor. – Slovácko v holportě s našíma chlebodárcama ČD a.s., ČD Cargo a.s., Správa železnic s.o., DPOV a Arriva. Tož nám fčil dovolte, aby zme vás, zaséj po roku, pozvali na putování horama zvanýma od nepaměti

JESENÍKY

A fčil už k věci. Akcička sa uskuteční ve dňoch 6. až 8. 10. 2021 . To je v ten najpěknější podzim. Volal sem navrch, myslím tým úplně navrch a slíbil mně ažúro, tož uvidíme. A když né, aj na hotelu je co dělat. Vyjedeme 6. 10. Slováckým expresem (bývalým Šohajem) v 6.59 hod. z Veselí do Olomúca, potem do Bruntálu a busem do Karlovej Studánky. Pěšky potem dojdeme na ubytování ve Sport hotelu Kurzovní, kerý je pod Pradědem. Ubytovaní budeme v pokojách s vlastní sprchú a dokonca aj záchodem. Gdyby teda byla nejaká slota, tož sa na hotelu možete vyšplíchat ve vířivce, vypotit v sauně či zhodit nejaké kilo na posilovacích strojoch či v tělocvičně. V téjto odpočinkovéj zóně sa nacházá aj taký kútek pro malé děcka. Gdo to umí, može si tam zahrát aj ping pong. No a gdo bude chtět, tož sa može nechat aj namasírovat . . .
No a gdyž bude svítit slunéčko, tož je tam hafl fšelijakých turistických stezek a možete sa vydat po keré budete chtět. Účast nám přislíbil aj horský vúdce Jožka Hlaváček, tož ti, co si netrúfajú sami, možú ít s ním. Jeseníky zná jak svoje boty. A bude aj vedúcím celého zájezda.
Tož a fčil to hlavní. Cena téjto srandy, po příspěvku ze SF a FKSP, dělá 720 Kč / os a 75 Kč/noc za případné auto. Auto si platí každý sám na recepci. Tož, trošku oproti loňsku podražili, ale to snáď fšady. V ceně sú dvě noci a polopenza počínaje večeřú první deň a konče snídaňú poslední deň. No a eště je v ceně aj rekreační poplatek. Zájemci, hlaste sa nám na ZV ve Veselí (972 635 435, 35 437, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) najpozdější do 17. 9. 2021. Termín přihlášek nutné dodržat. No a gdo chce dojét autem, tož nám to nahlaste aj s espézetkú.
A eště neco dost dúležitého. Každý byste měli mět nejaký ten doklad o očkování, PRCtestě či prodělaném Covidu . . .

S pozdravem : „Malebná krajinka v jesením hávu srdéčko potěší, pročistí hlavu . . .“

Zobrazeno: 87