Deň 3D 2021

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: středa 9. červen 2021 11:53 Napsal admin

Doba temna sa snáď pomáli blíží ke koncu
a je potřeba dojít aj na nejaké veselejší myšlenky, než o netopýřím virusu. A na ty možete dojít aj na akcičce, kerú pro vás každoročně na přelomu června a červenca pořádá naša ZO OSŽ ŽST Veselí n. Mor. – Slovácko spolem s našíma chlebodárcama ČD a.s., ČD Cargo a.s., SŽ s.o., DPOV a Arriva vlaky a kerá nese název „Den Dospělých Děcek“ aneb

Deň 3D

Věčina z vás už ví, co to obnášá. Nejde o nic inačího, než sa dobře pobavit a u teho si, gdo bude chtět, aj protáhnút tělo při nohejbálku, tenise, fotbálku či petángu. A nebo zaměstnat hlavu při fšelijakých stolních hrách. A nebo si dojít enom tak posedět, pojest, popit, pokecat a večér si béknút nejaké pěsničky u kytary. Jako zázemí nám na veselskéj Orlovně bude slúžit, jak dycky, zastřešené venkovní posezení, šatny a sprchy vevnitřku. A možeme tam aj na záchody . . .
No a k uspokójení vaších žaludkú budú slúžit samé slovácké speciality, jako sú třeba uzená kyta, oškvarky a podobné pochutiny. Ale aj neco sladkého sa najde. A aj neco hořkého, pravda. Gdo má takú tú zlú nemoc, co sa u ní dobrovolně nejí maso, hlaste nám to předem. Na to nejzme zařízení, tož byzme to moseli nejak vymyslet.
Fčil už k věci. Akcička sa uskuteční ve Veselí v areálu Orlovny (při hlavní silnici směr Uh. Ostroh, skoro naproti hospody Na Lapači) v pátek 2. 7. roka Páně 2021. Pozvolný začátek bude tak okolo 14.00 hod. a konec . . . až to skončí. Věčinú sa to protahne do druhého dňa, tož uvidíme. Zájemci, hlaste sa nám na ZV ve Veselí (972 635 435, 35 437) nebo mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a nebo osobně nejpozdější do 25. 6. 2021. Ale opravdu sa hlaste. Nevím, esti nechcete byt eště zalezení doma a esti bude málo přihlášených, tož sa na to . . . tož to zrušíme. Takže je to na vás. Ale já věřím, že už je mezi vama hlad po tem vypadnút z baráku a pobavit sa s kamošama.

S pozdravem : „Najlepší lék na strach, stresy a aj nemoce, na fšecko sa vys . . t, v létě si udělat Vánoce . . ."
 

Zobrazeno: 22