Sraz na Orlovně

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: čtvrtek 14. květen 2020 17:50 Napsal Jožka Matůšů

Doba temna sa snáď pomáli blíží ke koncu
a je potřeba dojít aj na nejaké veselejší myšlenky, než o netopýřím virusu. Ináč, už sa zistilo, gdo za to fšecko dění v poslední době može. Epidemiolózi vyzkúmali, že je to česká kapela Chinaski. Šak ten jejích název obsahuje Čínu, lyže a zpívá ím nejaký Malátný. Bacha na ních. Tož to enom tak, abyste začali docházat na ty veselejší myšlenky . . .
A na ty možete dojít aj na akcičce, kerú pro vás každoročně koncem června naša ZO OSŽ ŽST Veselí n. Mor. – Slovácko spolu s našíma chlebodárcama ČD a.s., ČD Cargo a.s., SŽ s.o. a DPOV pořádá a kerá nese název „Den Dospělých Děcek“ aneb

Deň 3D

Věčina z vás už ví, co to obnášá. Nejde o nic inačího, než sa dobře pobavit a u teho si, gdo bude chtět, aj protáhnút tělo při nohejbálku, tenisu, fotbálku či petángu. A nebo zaměstnat hlavu při fšelijakých stolních hrách. A nebo si dojít enom tak posedět, pojest, popit, pokecat a večér si béknút nejaké pěsničky u kytary. Jako zázemí nám na veselskéj Orlovně bude slúžit, jak dycky, zastřešené venkovní posezení, šatny a sprchy vevnitřku. A možeme tam aj na záchody . . .
No a k uspokójení vaších žaludkú budú slúžit samé slovácké speciality, jako sú třeba uzená kyta, oškvarky a podobné pochutiny. Ale aj neco sladkého sa najde. A aj neco hořkého, pravda. Gdo má takú tú zlú nemoc, co sa u ní dobrovolně nejí maso, hlaste nám to předem. Na to nejzme zařízení, tož byzme to moseli nejak vymyslet.
Fčil už k věci. Akcička sa uskuteční ve Veselí v areálu Orlovny (při hlavní silnici směr Uh. Ostroh, skoro naproti hospody Na lapači) v sobotu 27. 6. roka Páně 2020. Pozvolný začátek bude tak okolo 14.04 hod. a konec . . . až to skončí. Věčinú sa to protahne do neděle, tož uvidíme. Zájemci, hlaste sa nám na ZV ve Veselí (972 635 435, 35 437) nebo mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a nebo osobně nejpozdější do 15. 6. 2020. Jo, dobrovolný příspěvek bude 50 kaček povinně . . .

S pozdravem : „Najlepší lék na strach, stresy a aj nemoce, na fšecko sa vys . . t, v létě si udělat Vánoce . . ."

Zobrazeno: 21