Den železnice Strážnice 2019

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: středa 25. září 2019 15:05 Napsal Jožka Matůšů

Naši milí členové ZO OSŽ ŽST Veselí n. Mor. – Slovácko.
Tak jako každým rokem v období kdy přírodě vládne pan podzim se vám bude naše ZO OSŽ Slovácko, ve spolupráci s našimi chlebodárci ČD a.s., ČD Cargo a.s., SŽDC s.o. a DPOV snažit zpříjemnit tento čas tradiční společenskou akcí v podobě našeho společného setkání k oslavě dne, jež nese název

Den železnice Strážnice

V podstatě je to oslava všech, kteří se podílí na tom, aby železnice u nás fungovala i nadále tak, jako tomu bylo doposud. A že to není úkol věru lehký, to ví nejlépe každý z vás sám . . . Proto bychom byli rádi, kdybychom se spolu sešli v co největším počtu a udělali si takový pohodový večer . . .
Takže, naši milí, přijměte naše pozvání na čtvrtek 24. 10. 2019 do vinárny Strážničan ve Strážnici. Oficiální začátek akce bude v 19 hod., ale můžete přijet klidně i o hoďku dříve. Tož, ta jak dycky. A co vás ve Strážnici čeká? K tanci a poslechu zahraje kapela Madison, k občerstvení bude sloužit bohatý rautík z bzenecké restaurace Beta, nebude chybět tradiční tombola a doufáme, že vás zde bude čekat hlavně dobrá nálada. I když to v posledních hektických týdnech pro některé z nás není k popukání. Pokud jde o rozvoz, jako vždy pro nás přijede autobus, který pojede přes Veselí až do Javorníka.
Důležité upozornění. Z důvodu změny pravidel ohledně akcí na které se přispívá ze sociálních fondů je nutné, abyste nám svou účast nahlásili předem na ZV ve Veselí (972 635 435, 635 437) a to nejpozději do 10. 10. 2019. Děkuji za pochopení. A kdo by chtěl přispět nějakou maličkostí do tomboly, budeme rádi.
S pozdravem : „Přemlouvat se nenechte, pobavit se přijeďte . . .“

Zobrazeno: 88