O škrpál Pepy Dvořáka 2019

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: pondělí 15. červenec 2019 7:08 Napsal Jožka Matůšů

Za rybama, za rybkama, za rybičkama . . .

Tož právě tam vás chce naša ZO OSŽ ŽST Veselí n. M. - Slovácko v holportě s našíma chlebodárcama ČD a.s., ČD Cargo a.s. a SŽDC s.o. po roku zaséj pozvat. A nemosíte mět ani vybavéní jak Kuba Vágner, nejedete chytat arapaimy či iné potfory. Jednému z vítězú naších závodú stačilo krmení pro křečkú a na to šly rybky jak Bureš po dotacách do řepky. Tož ale každý má svoje tajné přísady a do teho vám nebudu mudrovat, já su enom ten catering.
Dovolte mně teda, naši milí, pozvat vás fčil na tradiční noční rybářské závody

O škrpál Pepy Dvořáka

keré sa uskutečnijú ve dňoch 24. a 25. 8. 2019 (sobota a neděla) na našém oblíbeném rybníčku v Kozojídkách (u Veselí n. M.).
Pro teho, gdo s nama eště nebýl – v Kozojídkách sú rybníky dva. Gdyž pojedete od Veselí tož před Kozojídkama po levéj straně je první. Tož tam né. Je sice věčí, ale to je tak fšecko. Mosíte projét durch Kozojídkama a na konci odbočit doprava na Žeraviny. Tam tak po dvěsta metroch je JZD a naproti němu náš rybníček. A tam je, na rozdíl od teho věčího, fšecko. Chatéčka s kuchyňkú, venkovní posezéní, vnitřní vyhřívání, udírna, gril, táborák a aj příjemná obsluha „kluci v akci“ keří pro vás udělajú, co vám na očách uvidijú. Tož ta jak pokaždéj. No a v rybníčku je sem tam aj nejaká rybka (kapr, štika, candát, pstruh ale aj sumec). Jídla a pití bude dosť, z domu si svačinu brat nemosíte. Enom na spaní si zeberte nejaký malý stan nebo veliký širák.
A co sa týká teho, co sebú eště vzít, tož rybáři budú potřebovat občanku, nejaké světélko na osvícení stanovišť a háčky bez protihrotu. Rybářský lístek nepotřebujete. Nerybáři zas dobrú náladu. A gdyž donesete neco navíc, aj to sa dycky vypije.
Začneme chytat v sobotu od 15.00 h. a skončíme v nedělu napoledně. Rybářom zaplatíme povolenku „chyť a neco si možeš nechat“. Od tých budeme vybírat 400 Kč kaprového a cateringového. Od ostatních 150 Kč za tú hroznú žranicu. Na našu akcičku je příspěvek ze SF aj FKSP. Zájemci, hlaste sa na ZV ve Veselí (972 635 435, 35 437, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) do 16.8. 2019 pokáď možno aj s platbú, ať tam potom ty peníze nemosím opatrovat. Gdo sa nepřihlásí, utře hubu, protože sa s ním nebude počítat . . .


S pozdravem : „Rybáři aj nerybáři, ať sa nám tá akca zdaří“

Zobrazeno: 26