Vysoké Tatry 2019

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: pondělí 3. červen 2019 13:47 Napsal admin

Milí kamzíci,

chcete si zase po roce zaskotačit po kopečcích? Pak neváhejte a využijte nabídky naší ZO OSŽ Slovácko – Veselí nad Moravou spolu s ČD a.s., ČD Cargo a.s., SŽDC s.o. a DPOV kteří pro vás i letos zajistili pobyt v panenské přírodě, již vám mohou nabídnout naši východní sousedé a jejich chlouba

Vysoké Tatry

Na základě vašeho každoročního nemalého zájmu o tento druh akcičky ji pro vás pochopitelně uspořádáme i letos. Jedná se o třídenní zájezdy s individuálním programem. Individuální bude i cesta na místo ubytování ve Vel’kém Slavkově, který se nachází pod známým Slavkovským štítem, jen 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovce. Ubytování bude probíhat od 14:00 hod.
Aby se vás mohlo zúčastnit co nejvíce a neměli jste problémy s volnem, i letos se zájezd uskuteční ve dvou termínech. A to 6. až 8.9.2019 a 13. až 15.9.2019 Ubytováni budete opět v komplexu apartmánů Aplend, které sestává z vilek pro 4 až 12 osob. Vilky jsou rozděleny na 2 a 4 lůžkové ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. K vybavení patří koupelna s WC, BTV se SAT, kuchyňka s lednicí, mikrovlnkou, dvouvařičem a rychlovarkou, jídelní kout a venkovní posezení na terase vilky. Je tam také dětské hřiště s průlezkami. Prostě komfort, co vám mám říkat.
V areálu se nachází restaurace, která nabízí snídaně, obědy i večeře. V okolí je spousta lákadel a bezpochyby největším z nich je blízkost turistických stezek, které nabízejí Vysoké Tatry. Ale např. v Popradu můžete navštívit nejekologičtější aquapark AQUACITY. To už záleží jen a jen na vás, neboť program si určíte veskrze individuální.
Takže, poprosíme všechny zájemce, aby se nám ozvali nejpozději do 24.6.2019 a nahlásili termín, který preferují. Hlaste se a upřesňujte na ZV přímo, mailíkem nebo na tel. 972 635 435, 35 437. Zde pak zaplatíte nejpozději do 28.6.2019  400 Kč/os. (cena po příspěvku ze SF a FKSP). Bez platby do tohoto termínu se bude vaše přihláška počítat za neplatnou. V této ceně je zahrnuto ubytování 2 noci. Kdo si bude chtít pobyt prodloužit, ať tak učiní individuálně a doplatí si pak na místě ubytování.

S pozdravem : „Tatry - velké kopce, bača pase ovce, medvědi si brumlají, na turisty čekají“

Zobrazeno: 100