Dámské dny v květnu

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: pondělí 18. březen 2019 14:18 Napsal admin

Naše milé děfčice.

Už sa nám to zaséj blíží. Co? Tož přeca jaro. No a na jaro sa nabírajú nové sile, abyste vydržaly s dechem a úsměvem na rtoch nejaký ten čas. Na to máme osvěčený a rokama prověřený recept. Šak víte. Néni to žádné prolévání sa fšelijakýma bylinkovýma sračkama, abyste sa očistily. Z teho by vám mohlo byt akorát tak blbě od žaludka.
My vám nabízáme, v nejkrásnějším jarním měsícu máju, trochu teho oddechnutí, kdy nebudete moset na nic škaredého myslet a gdyž nebudete chtět, nemosíte ani prstéčkem pohnút. A né tak celú rukú . . . Po fšeckých stránkách bude o vás postarané a vy možete v klidu nabírat sile, gdyž sa zúčastníte akcičky na kerú vás zve ZO OSŽ Slovácko – Veselí nad Moravou společně s ČD a.s., ČD Cargo a.s., SŽDC s.o a DPOV a menuje sa

Dámské dny - 6.a 7.5.2019

Vy co s nama jezdíte nabírat sile pravidelně a potem sa ščúříte dalšího púl roka, než sa zaséj v říjnu nabírajú sile na zimu, tož to znáte. A pro ty, keré s nama eště nebyly, tož neco kolem teho.

Zejdeme sa dňa 6. 5. 2019 o púl devátéj ráno v restauraci loveckého zámečka lázní Leopoldov na Smrďavce. Za přípravný výbor vás přivítám já s naším kytarovým virtuózem Ludvíkem. Ubytujeme vás v pětilúžkových chatách vybavených fšeckým, co potřebujete k téj relaxaci. Potem vám rozdáme kartičky, gde bude napsané, gdy sa máte keréj procedúry zúčastnit. Čekajú na vás neenom příjemné rehabilitační děfčice, ale aj ruční masáž kombinovaná s baňkama, bylinková perlička, sauna a solná jeskyňa. Esti dobře počítám, sú to dokopy procedúry štyry.

No a samozřejmě budete mět v ceně neenom tyto procedúry, ale aj neco na zub. Začneme v pondělí obědem a přes večeřu a snídaňu to uzavřeme úterním obědem. To abyste, nedaj Bože, eště nemosely doma v úterý neco kuchtit . . .
Přes deň, gdyž nebudete mět procedúry, sa možete projít po krásném okolí a nebo enom tak odpočívat. Večér vám nabízáme duševní potravu v podobě posezení při Ludvíkovéj božskéj kytaře. Ale to už záleží na každéj z vás, jaký si zvolí program.

No a toto fšecko, za přispění SF a FKSP, enom za 1 000 Kč/os. Děfčice, hlaste sa nám buď na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na tel. 972 635 435, 35 437 najpozdější do 18.4.2019.

 

S pozdravem : „Najkrásnější měsíc máj - na Smraďavce pro děfčice relaxační ráj . . .“

 

Zobrazeno: 62