Dva úplně nazí muži ve Slováckém divadle podruhé

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: středa 27. únor 2019 8:27 Napsal admin

A tož, moji milí, nahatí chlapi podruhéj . . .
Pro přebytek zájemcú pro vás naša ZO OSŽ ŽST Veselí n. M. – Slovácko v holportě s našíma chlebodárcama ČD a.s., ČD Cargo a.s., SŽDC s.o. a nově aj DPOV zajistila vstupenky na další termín představení Slováckého „národního“ divadla. Za poslední roky zme sem pro vás zajišťovali vstupenky na fšelijaké dost dobré kuse. No, šak to víte sami. Ale to, na co vás fčil už podruhéj zveme, tož to je fakt bomba. Už ten název

Dva úplně nazí muži

napovidá, že sa bude jednat o neco převelice pikantního. Tož, nadarmo to néni mládeži nepřístupné. A že dneskaj ty děcka o“ tem“ vijú negdy víc jak my, o tem žádná . . . Tož teď trošku k temu kusu. Napsal to nejaký francúz. Šak ně to méno vypadlo, ale stejně by vám to mysím moc neřeklo, tož darmo si s tým zatěžovat šedé buňky mozkové. Ale mosí to byt dost dobrý borec, gdyž vymyslel takú „ptákovinu“. Z dějem vás také nebudu moc otravovat a prozrazovat dopředu neco, na co sa idete podívat. Enom tak nakúsnu. A zkuste sa trochu vžit do role hlavních gerojú. Ste úspěšný právník z Paříža ( tož to by eště nebylo to najhorší). No ale jednú ráno sa probudíte doma úplně nahatý a vedle vás leží lautr stejně oblečený váš podřízený (tož to už je trochu horší, zvlášť gdyž to je chlap). Ani jeden vúbec nevíte, jak sa to mohlo stat (tož to sa negdy stává aj iným). No a jak na sfiňu, v zámku slyšíte klíče (to už sa fšady rosíte). Ve dveřách sa objeví vaša drahá polovička (to už sa potíte, jak dveřa od chléva). A to sa vám stane dvakrát (tomu už sa říká totální prúser). Tož a jak to bude dál, to už sa doví enom ten, gdo si od nás vezne vstupenky na túto komédiu . . .
Osoby a obsazení také nebudu rozebírat. Šak je tam hercú jak tažných koňú do dvoch párú. Enom snáď jedného spomenu. A to Tomáša Šulaja, držitela ceny Thálie nevím z kerého roka. Tož a dámy, vy co do Slováckého chodíte, možete si nechat ujít pohled na nahatého držitela ceny Thálie nevím z kerého roka . . . ???!!! No, eště bych měl k temu taký dovětek. Jedna moja známá na tom kuse už byla. Velice to vychvalovala. Najlepší ale byl konec. Spadla opona, baby ostaly natěšěně sedět a čekaly přídavek. Chlapi sa zvedli a odešli do bufeta na alkoholfríslivovicu a biocigaretu. Šak chlapi žijú zdravě. Aj sex už nechávajú děckám. Ale hlavně k něm potem baby čuchajú a plujú, že z něch tahne. No a než baby pochopily, že už nic nebude, tož chlapi si také došli na svoje . . .
A tož tak. Představení sa uskuteční dňa 10. 5. 2019 od 19.00 hod. ve Slováckém divadle v Uh. Hradišti. Cena vstupenky, po příspěvku ze SF a FKSP, činí 160 Kč/os. Zájemci, hlaste sa nám na ZV tel. 972 635 435, 35 437, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , kúřové signály – jeden dlúhý tenký, jeden krátký tlustý. Hlaste sa co najdřív, počet vstupenek je omezený.

S pozdravem: „Dvá nahatí chlapi ráno v jednéj posteli, potem celý deň je v jednéj velkéj . . .“

Zobrazeno: 39