Penzion pro svobodné pány

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: úterý 5. únor 2019 16:25 Napsal admin

Na vědomosť sa dává,

že naša ZO OSŽ Slovácko – Veselí nad Moravú pro vás fšelijakýma a eště inačíma cestičkama zehnala bilétky do KD Strážničan ve Strážnici. Tož, pravda, neco nám na ních dobrovolně přispějú aj naši sociální partneři ČD a.s., ČD Cargo a.s. SŽDC s.o. a DPOV, ale zehnali zme ích my. A tož si vás teda fčil dovolujeme pozvat na komédiju až frašku v nastudování pražského Divadla Palace

Penzion pro svobodné pány

Táto komédija je založená na scestnéj myšlence majitelky a zároveň baby domácí, že penzión pro chlapú néni žádný bordel. Tým pádem sú tam přísno zakázané robské náščevy. Tož to je ale pro chlapa jak červené trenýrky pro býka, pravda. A jednu takú robku, s přiléhavým ménem Anděla, sa tam podaří, s nasazením života, propašovat. To aj přes ostříží zrak baby domácí. No, tam to propašovat eště jakž takž šlo, ale jak s milú Andělkú zaséj ven ?! A o tom je to fšecko potom. Asi si umíte v hlavách zesumírovat zápletku, na kerú vás, naši najmilejší, srdečno zveme.
Tých bilétkú je omezený počet, hlaste sa do 15.2. 2019. Představení sa uskuteční dňa 29.3.2019 od 19.30 hod. Cena bilétka, po příspěvku od zaměstnavatelú, je 180 Kč/os. Hlaste sa a objednávajte, jak dycky, na ZV ve Veselí tel. 972635435, 35437 nebo písmenkama co vzduchem lécú (tuším temu povidajú mail) na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo na tú, z keréj ste toto dostali.

S pozdravem :„Gdyž dojde na chlapa jaro, nedojdeš si naňho babo“
 

Zobrazeno: 55