Den železnice Veselsko

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: úterý 4. září 2018 11:55 Napsal Jožka Matůšů

Naši milí členové ZO OSŽ ŽST Veselí n. Mor. – Slovácko.
Tak jako každým rokem v období kdy přírodě vládne pan podzim se vám bude naše ZO OSŽ Slovácko, ve spolupráci s našimi chlebodárci ČD a.s., ČD Cargo a.s. a SŽDC s.o., snažit zpříjemnit tento čas tradiční společenskou akcí v podobě našeho společného setkání k oslavě dne, jež nese název

Den železnice

V podstatě je to oslava všech, kteří se podílí na tom, aby železnice u nás fungovala i nadále tak, jako tomu bylo doposud. A že to není úkol věru lehký, to ví nejlépe každý z vás sám . . . Proto bychom byli neskonale rádi, kdybychom se spolu sešli v co největším počtu a udělali si takový hezký, pohodový večer. Tak je to správně, tak to má byt . . .
Takže, naši milí, přijměte naše pozvání na čtvrtek 25. 10. 2018 do vinárny Strážničan ve Strážnici. Oficiální začátek akcičky bude v 19 hod., ale můžete přijet klidně i o hoďku dříve. Tož, ta jak dycky. A co vás ve Strážnici čeká? K tanci a poslechu zahraje kapela Madison, k občerstvení bude sloužit bohatý rautík z bzenecké restaurace Beta, nebude chybět tradiční tombola a doufáme, že vás zde bude čekat hlavně dobrá nálada. Nejlépe, když už si ji přivezete sebou a tam ji jen tak trošku „rozvineme“. Pokud jde o rozvoz, jako vždy pro nás přijede autobus, který pojede přes Veselí až do Javorníka.
Důležité upozornění. Z důvodu změny pravidel ohledně akcí na které se přispívá ze sociálních fondů je nutné, abyste nám svou účast nahlásili předem na ZV ve Veselí (972 635 435, 635 437) a to nejpozději do 30. 9. 2018. Děkuji za pochopení.
S pozdravem : „Přemlouvat se nenechte, pobavit se přijeďte . . .“
 

Zobrazeno: 72