Konference ZO Slovácko

Kategorie: Články Zveřejněno: čtvrtek 6. únor 2020 15:43 Napsal admin

Milí členové ZO OSŽ ŽST Veselí n. Mor. – Slovácko
Dovolte nám, abychom vás, v souladu se stanovami OSŽ, pozvali na


Konferenci členů ZO

dne 9. 3. 2020

Přátelé, jménem ZV a celé naší ZO vás nejen srdečně zveme, ale i ve vší vážnosti žádáme, abyste se, kdo jen trošku můžete, této konference zúčastnili. Prosím všechny, kdo bude moci přijít, aby se nám, nejpozději do 3. 3. 2020, přihlásili na ZV ve Veselí (972 635 435, 35 437, mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Vaše potvrzení účasti je pro nás moc důležité, abychom se podle toho mohli zařídit.
Konference proběhne v zasedacím sále ŽST Veselí n. Mor. (nad komandem vl. čet, vedle místnosti ZV) od 9.00 hod. Účast přislíbili předseda OSŽ Mgr. Martin Malý, předseda PV OSŽ při ČD a.s. Laďa Vokoun, tajemník PV ČD a.s. (náš člen) Toník Leitgeb, za PV OSŽ při SŽDC s.o. tajemníci PV Miloš Paleček a Mirek Maincl a za PV OSŽ při DPOV náš člen Karel Dvorský. Za úsek BOZP se zúčastní Ing. Eliška Čiháčková. Podle zájmu pozveme i zástupce Carga.
Myslím si, že účast na naší konferenci by měla být přínosná pro každého z nás. Dozvíte se nejen záležitosti týkající se naší ZO, ale budete moci diskutovat s lidmi, kteří jsou k tomu nanejvýš povolaní. Sami víte, že těch problémů se na nás hrne poslední dobou až až. Ať už jste zaměstnanci toho či onoho zaměstnavatele. A toto je to pravé fórum, kde se dozvědět, co vás zajímá . . .

. . . a aj klobásky budú . . .

S pozdravem : „Gdyž nás bude šedesát, budu převelice rád, a gdyž bude počet
eště věčí, budu šťastný jak ten cirkus bleší . . .“

za ZO Slovácko srdečně zve a o účast žádá Jožka Matůšů

Zobrazeno: 26