Vánoční klasika...

Kategorie: Články Zveřejněno: úterý 4. prosinec 2018 10:57 Napsal admin

Milí členové ZO OSŽ Veselí n. Mor. – Slovácko

Pomalu ale jistě se blíží čas sváteční, čas Vánoc. Období, které by se mělo nést pro každého ve znamení klidu a pohody. A já upřímně věřím, že i přes nejrůznější problémy, které nám život přináší, tomu bude tak i letošní rok.
No a abychom i my alespoň trošku k této pohodě přispěli, napsali jsme Ježíškovi, aby na nás ani letos s dárečky nezapomněl. On ale sám dobře ví, kde jsou dobří lidé, takže jsme se mu ani nemuseli připomínat. Proto si vás, naši milí členové, dovolujeme požádat, abyste se dostavili na Závodní výbor do Veselí pro dárky, kterými letos budou, ó jaké překvapení

Diáře, tužky a nějaké kačky . . .

 

Co víc k tomu dodat. Snad jen to, že ať je doba dobrá či méně dobrá, období Vánoc by mělo zůstat vždy něčím posvátným, nedotknutelným. Proto si vám, naši milí, dovolujeme popřát, aby to tak opravdu bylo a abyste si to užili s klidem v duši i v srdíčku . . .
Nyní si vás dovolujeme požádat, abyste se pro dárky na ZV dostavili v období od středy 5.12. do středy 19.12. 2018 v době od 7.00 do 15.00 hod. Kdo se nebude moci dostavit osobně, zavolejte nám (972 635 435, 35 437) a dohodneme se, jak bychom vám to mohli poslat nebo kdo by Vám to u nás mohl vyzvednout. To všechno se dá zařídit.

S pozdravem : Vánoce, vánoce přicházejí, klídek a pohodu vám všem přejí členové kolektivu ZV ZO OSŽ Slovácko


 

Zobrazeno: 17