Dětský den Veselí n. M.

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: pondělí 14. květen 2018 19:53 Napsal admin

Vážení dospělí i nedospělí, milé děti.

Tak jako každým rokem v tomto období uspořádá pro vás i letos naše ZO OSŽ ŽST Veselí nad Moravou - Slovácko ve spolupráci s ČD a.s., ČD Cargo a.s. a SŽDC s.o. vámi tolik oblíbený

DĚTSKÝ DEN

Akcička se uskuteční v neděli 17.6.2018. Tak jako loni se sejdeme ve Veselí na ORLOVNĚ se začátkem ve 14.00 hod. Pro ty, kdož to neznají, Orlovna se nachází při hlavní silnici směr Uherský Ostroh vedle obchodního domu COOP. Téměř naproti je restaurace Lapač. Na Orlovně na vás bude čekat skákací hrad a spousta her a soutěží o hodnotné ceny pod vedením manželů Raškových. No a samozřejmě opékačka špekáčků. Bohužel jsme museli i letos vynechat koníky, kteří na Orlovnu nesmí. No a nějaká ta sodovečka a zmrzka pro dítka či něco hořkého pro rodiče také nebude chybět.
Předpokládané ukončení akcičky bude okolo 17.00 hod. Zkrátka, až se všichni vyblbnete.
Abychom měli přehled kolik vás bude, přihlaste se nám na ZV ve Veselí (972 635 435, 35 437, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nejpozději do 11.6.2018. To je nutné, kdo se nepřihlásí, má pak smůlu. Díky.

S pozdravem : „Spokojené každé děcko, to je cíl ZO Slovácko . . .“

Zobrazeno: 16