3D 2018

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: pondělí 14. květen 2018 19:41 Napsal admin

Tož tak vám povím, přátelé moji.

Zanechajme fčil na chvílu „radovánek“ fšedního života, jakýma sú noční múry, stresy a náštěvy dochtorú psychiatrických a poďme sa poléčit úplně nejak ináč. Už staří ludé věděli, že na fšecky takéto neduhy je najlepší recept dobře sa najest, eště lepší napit a po chuti sa zasmát. To potem svět vypadá úplně ináč, než gdyž ste zalezení sami do sebe a fúrt sa nečím užíráte, až sa zežerete.
No a teď k temu léčení. Podle rokama osvěčeného recepta nám dochtor ZO OSŽ Slovácko – Veselí nad Moravú v holportu s ČD a.s, ČD Cargo a.s. a SŽDC s.o. ordinuje meducínu zvanú

Deň Dospělých Děcek,

roky známý též pod tajuplným názvem Deň 3D. Pro nezasvěcené je to sportovně - kulturní setkání zaměstnanců. A věřte ně, že táto meducína je lepší jak deset cvokařů. Namísto antidepresív bude uzená kyta a zabijačka, namísto antipsychotik neco s pěnú a namísto skockých střiků si zatancujem a nejakú béknem aj sami. No a namísto elektrošokú si rači zahrajem nohejbálek, fotbálek, francúzké gule a fšecko ostatní co dycky.
A fšecko toto léčení sa bude prováďat dňa 29.6.2018 na veselskéj Orlovni (vpravo od hl. cesty směr Uh.Ostroh, vedle OD COOP) od jednéj hodiny až do téj doby, než budeme fšecí poléčení. Zájemci,hlaste sa nám na ZV (972 635 435, 35 437) najpozdější do 18.6.2018 To je nutné, ináč utřete hubu . . .

S pozdravem : “Gdyž máš trable najvěčí, 3D ti ích poléčí“

Zobrazeno: 19