Folklorní Strážnica

Kategorie: Volný čas Zveřejněno: pondělí 14. květen 2018 19:36 Napsal admin

A tož tak, přátelé milí.
Žijeme si pěkně pospolu na našém krásném Moravském Slovácku a temu sú vlastní neenom dobří ludé, ale aj dobré vínko a slivovička a aj to, co k temu neodmyslitelně patří a to sú krásné pěsničky a stejně krásné tanečky v eště pěknějších krojách. A protože už takých nejakých třiasedmdesát ročkú existuje taký mezinárodní folklórní festival, kde sa snúbijú fšecky tyto dobré věci dohromady, dovoluje si vás fčil naša ZO OSŽ ŽST Veselí n. M. – Slovácko v holportě s našima chlebodárcama ČD a.s., ČD Cargo a.s. a SŽDC s.o. pozvat na náštěvu tehoto festivala, kerý si hrdě říká

Strážnické folklórní slavnosti

Snáď už ani nigdo nespočítá kolik súború, kapel či sólistú sa na temto festivalu za ty roky vystřídalo. Šak to býl první folklórní festival, kerý na území bývalého Československa vznikl. Fšecky ostatní, keré potem začaly po republice vznikat, sa chtěly Strážnici podobat. Tož, ale, originál je originál a Strážnica je enom jedna. Letos je věnovaná 100 rokom od založení Československa . . . A fčil už k věci. Strážnické slavnosti sa uskutečnijú v dňoch 22. – 24.6.2018. Budú probíhat jak ve městě, tak aj v parku na známých místách. My si vám dovolíme nabídnút vstupenky za zvýhodněné ceny, protože nám na ně přispívajú naši chlebodárci ze SF a FKSP.

A tož ceny vstupenek po příspěvku budú takéto : pátek 22.6.2018 – 150 Kč / os., sobota 23.6.2018 – 200 Kč / os. a neděla 24.6.2018 – 80 Kč/os. Cena třídenní permanentky je 350 Kč/os. Děcka do 15 ti rokú majú vstup zdarma, držitelé ISIC karty 150 Kč/os. za permanentku.

Hlaste sa nám závazně na ZV ve Veselí (972 635 435, 35 437, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) do 1.6.2018. Zájemci z DKV a DPOV OSŽ Veselí ať sa hlásí u paní Bačíkové. Hlaste nám o jaký druh vstupenky máte zájem a přesně podle teho to potom objednáme. Ale pozor, táto nabídka sa týká enom vás jako zaměstnancú a vaších manželú, manželek, druhú, družek a děcek do 26 ti rokú (študáci).
S pozdravem : „Ve Strážnici tam hrajú, tancujú a zpívajú, už nás čakajú . . .“

Zobrazeno: 42