Pozvánka

Kategorie: Články Zveřejněno: čtvrtek 1. únor 2018 12:34 Napsal Jožka Matůšů

Milí členové ZO OSŽ ŽST Veselí n. Mor. – Slovácko
Dovolte nám, abychom vás, v souladu se stanovami OSŽ, pozvali na


Konferenci ZO OSŽ Slovácko

dne 2.3.2018 od 9:00 hodin
V minulosti jsme byli zvyklí, že se dělávají dvoudenní členské schůze. Jelikož, dle stanov OSŽ, by se jich musela zúčastnit nadpoloviční většina všech členů včetně důchodců, což je cca 280 lidiček a sami víte, že takového počtu, i díky turnusové službě, nejsme schopni dosáhnout, byli jsme již minulý rok nuceni přistoupit k formě konference, která se bude konat pouze jeden den. U konference je klíč jiný než u členských schůzí a postačí účast cca šedesáti delegátů. Když bude víc, tím lépe.
Z tohoto důvodu vás, jménem celé naší ZO, nejen srdečně zvu, ale i ve vší vážnosti žádám, abyste se, kdo jen trošku můžete, této konference zúčastnili. Prosím všechny, kdo bude moci přijít, aby se nám, nejpozději do 23.2.2018 přihlásili na ZV ve Veselí (972 635 435, 35 437, mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Vaše potvrzení účasti je pro nás moc důležité, abychom se podle toho mohli zařídit.
Konference proběhne v zasedacím sále ŽST Veselí n. Mor. (nad komandem vl. čet, vedle místnost ZV) od 9.00 hod. Program bude obdobný jako na členských schůzích. Hosty budou opět Laďa Vokoun a Toník Leitgeb za PV ČD a za PV SŽDC Miloš Paleček a nově zvolený tajemník Mirek Maincl. Podle zájmu pozveme i zástupce Carga. Tito hosté vám odpoví na vaše dotazy, ať už se budou týkat kolektivního vyjednávání či čehokoli jiného.
 

Zobrazeno: 53